Uszczelki gumowe

Uszczelki i inne wyroby gumowe wulkanizowane w formach

Uszczelka gumowa to wkładka sprężysta umieszczona pomiędzy częściami łączonymi lub współpracującymi w specjalnie zaprojektowanym gnieździe, uniemożliwiająca przedostawanie się czynnika z jednej przestrzeni do drugiej. Wychodząc z tej definicji widać, jak różnorodny musi być materiał, z jakiego wykonujemy uszczelki gumowe. Jako producent uszczelek dbamy o jakość naszych produktów, uwzględniając funkcje i właściwości, które musi posiadać uszczelka gumowa, aby w pełni spełniała swą funkcję.


W tej grupie wyrobów znajdą Państwo u nas:

Tuleje gumowe

Ustniki

Elektroizolatory

Przelotki

Uszczelki

Półmaski

Łączenie guma-metal

Zderzaki gumowe

Stopki gumowe

Inne

Każda uszczelka gumowa powinna posiadać dobre właściwości mechaniczne, odporność na określone czynniki chemiczne oraz wykazywać pożądane zachowanie w określonych parametrach fizycznych. Właśnie takie cechy charakteryzują produkowane przez nas wyroby. Wykonane uszczelki gumowe znajdują zastosowanie od prozaicznych celów w gospodarstwie domowym, aż po lotnictwo.

Mając na względzie, że gumowe uszczelki wykorzystywane są w różnych branżach, oferujemy wyroby wykonywane z różnych materiałów, zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Służymy pomocą w doborze materiału, z którego wykonana jest uszczelka gumowa, proponując rozwiązania dopasowane do wymagań zamawiającego. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zajmujemy się również projektowaniem - bazując na 20 letnim doświadczeniu w dostawach uszczelek z gumy oraz wykorzystując zaplecze technologiczne i informatyczne.

Nasze uszczelki gumowe Gumopolis pracują na mrozie i w gorących klimatach, są odporne na działanie różnych czynników m.in. paliw, olejów, smarów, gorącej wody. Chronią przed porażeniem prądem lub mogą wykazywać właściwość przewodzenia prądu w sytuacji, gdy zachodzi taka potrzeba.

Produkujemy gumowe uszczelki oraz inne produkty z tworzyw sztucznych – poznaj nasze atuty:
• Nasz asortyment wyróżnia atrakcyjna cena
• Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały
• Dbamy o terminowość i rzetelność realizowanych zleceń

Poszukujesz produktów gumowych najwyższej jakości? Uszczelki gumowe, wałki, płyty, profil gumowy to przykłady wyrobów, które produkujemy. Nasza firma Gumopolis mieści się w Olkuszu, mieście położonym w województwie małopolskim, oddalonym od Krakowa o około 40 km.

Projektujemy

Zaprojektujemy dla Państwa każde zlecone zadanie.

Wykonujemy

Zrealizujemy Państwa każde zlecenie.

Transportujemy

Wszystkie zlecenia dostarczymy do Państwa firmy.