Uszczelki gumowe

Uszczelki i inne wyroby gumowe wulkanizowane w formach

Uszczelka gumowa to wkładka sprężysta umieszczona pomiędzy częściami łączonymi lub współpracującymi w specjalnie zaprojektowanym gnieździe uniemożliwiająca przedostawanie się czynnika z jednej przestrzeni do drugiej. Wychodząc z tej definicji widać jak różnorodny musi materiał z jakiego wykonujemy nasze uszczelki gumowe.

Każda uszczelka gumowa powinna posiadać dobre własności mechaniczne, odporności na żądane czynniki chemiczne oraz pożądane zachowanie w określonych parametrach fizycznych. Uszczelki z gumy produkowane u nas znajdują zastosowanie od prozaicznych celów w gospodarstwie domowym aż po lotnictwo.

Służymy pomocą w doborze materiału uszczelki gumowej do potrzeb zamawiającego. Projektujemy jeśli zajdzie taka potrzeba bazując na 20 letnim doświadczeniu w dostawach uszczelek z gumy.

Reasumując uszczelki gumowe Gumopolis pracują na mrozie i w gorących klimatach, są odporne na działanie paliw, olejów, smarów a także gorącej wody. Chronią przed porażeniem prądem jak i jeśli potrzeba mogą go przewodzić.


W tej grupie wyrobów znajdą Państwo u nas:

Tuleje gumowe

Ustniki

Elektroizolatory

Przelotki

Uszczelki

Półmaski

Łączenie guma-metal

Zderzaki gumowe

Stopki gumowe

Inne

Projektujemy

Zaprojektujemy dla Państwa każde zlecone zadanie.

Wykonujemy

Zrealizujemy Państwa każde zlecenie.

Transportujemy

Wszystkie zlecenia dostarczymy do Państwa firmy.